Naterm Geotechnika

Naterm Geotechnika to firma, oferująca wykonanie pali fundamentowych, ścian palowych zgodnie z technologią CFA. Otwarta na współpracę z klientami pochodzącymi z całej Polski. Jej siedziba znajduje się w Województwie Małopolskim, a dokładnie w Podolanach.

Firma zajmuje się wierceniem pali CFA. Wykonywane jest to jedną z najbardziej znanych metod, umożliwiających powstanie głębokich fundamentów. To, co wyróżnia tą technologię to, że jest praktycznie wolna od jakichkolwiek wstrząsów. Pozwala to na tworzenie różnych prac w pobliżu innych obiektów. Odwierty są wykonywane dwufazowo. Na początku ma miejsce wiercenie otworu o odpowiedniej średnicy, a kolejno następuje wpompowanie mieszanki betonowej, która odpowiada za rozparcie gruntu na boki. Naterm Geotechnika jest wyposażona w maszyny, posiadające system pomiarowy, co gwarantuje zachowanie najwyższej jakości usług. Firma oferuje usługę wiercenia odwiertów o różnym przeznaczeniu, najczęściej dokonywane są odwierty po pale CFA o średnicy do 800 mm i głębokości do 15 m.

Naterm Geotechnika – Pale CFA i odwierty

https://naterm-geotechnika.pl/

Podolany 117, 34-142 Leńcze

tel. kom.: 608 097 548

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Drukuj