Apex One - przenieś się w świat wyścigów w Sky Tower!

W Sky Tower trwa budowa Apex One - największego centrum simracingowo-szkoleniowego w Polsce. To niezwykłe miejsce już jesienią zapewni mieszkańcom, turystom oraz pasjonatom wyścigów samochodowych nowy sposób na spędzanie czasu w samym sercu Wrocławia.

Apex One to połączenie przestrzeni poświęconej motorsportowi oraz ośrodka szkoleniowego dla profesjonalnych kierowców i całych zespołów rajdowych. Na powierzchni 600 m kw. powstaną trzy strefy racingowe: GT, F1 oraz VIP, wyposażone łącznie w kilkanaście profesjonalnych symulatorów marki Qubic System. Ich dostawcą jest inwestor projektu, polska firma Motion Systems z Wrocławia. Całość uzupełni luksusowy cocktail bar ze strefą wypoczynkową, gdzie będą organizowane spotkania biznesowe oraz imprezy integracyjne.

- Wierzymy, że projekt Apex One przyciągnie nie tylko entuzjastów simracingu, ale każdego, kto ma ochotę przenieść się w świat wirtualnego motorsportu - mówi Michał Stanek, prezes i założyciel firmy Motion Systems - Apex One będzie również miejscem spotkań przedstawicieli świata simracingu, e-sportu i motoryzacji zarówno z Polski, jak i z zagranicy – dodaje.

Centrum simracingowe-szkoleniowe Apex One to miejsce unikalne w skali całego kraju: oprócz rozrywki na najwyższym poziomie zaoferuje również możliwość doskonalenia umiejętności jazdy profesjonalnym kierowcom. Organizowanie wieczorów integracyjnych i spotkań biznesowych w wyścigowym klimacie będzie absolutną nowością na eventowej mapie Wrocławia. Tym bardziej cieszymy się, że inwestor projektu, firma Motion Systems, wybrała na jego lokalizację Sky Tower - jedyne w swoim rodzaju, ikoniczne dla Wrocławia miejsce– komentuje Piotr Pirogowicz, dyrektor zarządzający w Develia S.A., która jest właścicielem obiektu Sky Tower.

Centrum Apex One powstaje na 1. piętrze budynku Sky Tower w sąsiedztwie strefy restauracyjnej. Otwarcie planowane jest na jesieni 2021 roku.

O SKY TOWER

Sky Tower Wrocław to najwyższy budynek biurowo-mieszkalny w Polsce. Główna wieża w kompleksie ma wysokość 212 metrów i liczy 51 pięter. Na 49. piętrze znajduje się oszklony punkt widokowy, który jest najwyżej położonym miejscem tego typu w Polsce. Znajdująca się na najniższych kondygnacjach galeria handlowa ma ok. 171 000 m kw. powierzchni i jest miejscem licznych wydarzeń artystycznych i kulturalnych dla mieszkańców Wrocławia i okolic. W części rekreacyjnej znajduje się galeria rozrywki, SPA, centrum sportowe i medyczne. Sky Tower posiada również rozbudowaną, otwartą do późnych godzin nocnych strefę rozrywki - Klienci mogą korzystać z oferty najnowocześniejszej we Wrocławiu kręgielni Sky Bowling. Działa tu także pierwsza w regionie szkoła tańca Agustina Egurroli - Egurrola Dance Studio Wrocław, oferująca zajęcia dla osób w każdym wieku. Kierowcy mają do dyspozycji 1 500 miejsc parkingowych. Właścicielem i zarządcą obiektu jest Develia S.A., jedna z największych firm deweloperskich w Polsce.


Drukuj