48 Media

48media logoNasza firma na rynku istnieje już od 13 lat. W tym czasie stawiając poprzeczkę coraz wyżej i sięgając po coraz bardziej zaawansowane rozwiązania, podejmowaliśmy kolejne wyzwania, które dziś procentują bagażem praktycznego doświadczenia w branży szeroko pojętego marketingu internetowego.

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych, gdzie w zależności od potrzeb klienta, realizujemy proste strony www lub zaawansowane projekty tworzone od podstaw wraz ze sklepami internetowymi. Dostarczamy skuteczne rozwiązania internetowe z zakresu reklam w wyszukiwarkach: pozycjonowanie stron, budowa zaplecza pozycjonerskiego oraz popularne kampanie Google Adwords. Poza realizacją bieżących zadań, oferujemy również hosting oraz stały monitoring naszych usług, dzięki czemu klient otrzymuje kompleksową opiekę naszej firmy oraz bezpieczeństwo i komfort na cały czas trwania umowy.

Nasze działania nie byłyby kompletne i tak skuteczne, gdyby nie fakt, że od zawsze towarzyszy nam temat SEM i SEO, czyli optymalizacja stron internetowych i serwisów pod kątem wyszukiwarek. Każdy projekt jest przygotowany tak, aby osiągnął jak najwyższą pozycję w wyszukiwarkach internetowych, bo tylko dobrze zareklamowany biznes oraz taki, który jest widoczny dla potencjalnego klienta, ma szanse na odniesienie sukcesu w postaci dochodu. Specjalizujemy się również w przeprowadzaniu audytów SEO zewnętrznych stron internetowych. Jeżeli przedsiębiorca wątpi w skuteczność posiadanej strony internetowej, to w pierwszej kolejności specjalista SEO powinien przeprowadzić audyt i wskazać obszary konieczne do poprawy. Naszym zadaniem jest uzyskać dla klienta przewagę nad ciągle powiększającą się konkurencją, przygotowując skuteczną i użyteczną stronę internetową.

W codziennej pracy z klientem kierujemy się jasnymi zasadami dobrej, obopólnej współpracy. Szablonowe działanie dziś nie sprawdza się na arenie e-marketingu, dlatego nasze podejście do każdego projektu jest bardzo indywidualne, a my sami jesteśmy elastyczni w działaniach.

48 Media sp. z o.o.
www.48media.pl
Vetulaniego 1A/301, 31-227 Kraków
NIP: 9452234706, KRS: 833481, REGON: 385767602

adres korespondencyjny:
ul. Głowackiego 22
32-500 Chrzanów


Drukuj